54 MEI Wegens verschil van meening over den verkoop van het gebouw der Haarl. Jongemannenvereeniging in de Lange Margarethastraat nemen de Directeur Ds. VAN Waardenburg en de meerderheid van den Raad van Commissarissen hun ontslag. 4. De regeering heeft op aanvraag van het Gemeente bestuur bij de Tweede Kamer een onteigeningsontwerp ingediend van gronden aan den Vergierdeweg in Haarlem-Noord voor het aanleggen van een nieuwe be graafplaats Bij de verbreeding der wegbanen van den Gasthuis- en Kampersingel, zal tegelijkertijd een nieuw riool gelegd worden, waarop alle huisriolen aangesloten worden; de kosten worden op 6000.geraamd. Zie 8 Mei. 7, B. en W. bieden den Raad ter vaststelling aan nummer 1 en 2 van de 13 detailteekeningen voor de uitbreiding van het Zuid-Westelijk gedeelte der stad. Zie 8 Mei. Het Gemeentelijk Concertgebouw wordt met het oog op de groote verbouwing heden gesloten. Zie 24 April, 2 Mei. A. Leverstein, Directeur van de N.V. Haarlemsche Sodafabriek, overleden. B. H. van Zijl, meesterknecht bij de N.V. C. G. van Tubergen's Bloembollen en Zaadhandel, wordt de zilveren eeremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toegekend. Zie 3 Mei. De Middenstandscentrale protesteert tegen de gewij zigde Precario-verordening. Zie 29 April, 1, 8, 21, 22, 25 Mei, 5 Juni. 8, Vergadering van den Gemeenteraad waarin besloten wordt 6.000.— beschikbaar te stellen voor eene rioleering op den Gasthuis- en den Kampersingel. Zie 4 Mei. 5.000.voor de vernieuwing van het asphaltdek in de Kleine Houtstraat en onder de spoorweg-viaducten.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 74