JANUARI gegeven van de voorschriften voor openbare bijeen komsten, filmvertooningen e. d. 8. De Raad wijzigt den naam Gem. Geneeskundige Dienst in dien van Gemeentelijke Geneeskundige en Gezond heidsdienst. Stelt 48000 beschikbaar voor vergraving van een deel van de Goowatering. Besluit voor 98631 te koopen van het R.K. Parochiaal Kerkbestuur St Bavo te Haarlem-Noord grond en gebouwen aan de Jan Gijzenvaart. Besluit aan de O.-zijde van de Dreef tegelijk met het maken van een rijwielpad een nieuwe rioleering aan te brengen (f 21000). Brengt op wensch van Gedep. Staten eenige wijzigingen in de Bouw verordening van 22 Mei 1929. 9. De heer G. Spaan herdacht den dag waarop hij voor 40 jaar als vrijwilliger bij de Brandweer kwam. B. en W. hebben het bouwen van een opzichterswoning met kantoor, bergplaats en rijwielstalling aan de Algemeene Begraafplaats (hoek Schoterweg.Klever laan) gegund voor 11972. 10. Mevrouw Edgar Leonard in Amerika, vroeger mevr. Luden te Overveen heeft aan de Haarlemsche Vereeni- ging der Tuberculosebestrijding een ton gouds geschonken voor het kinderherstellingsoord op het Brederodeduin ter herinnering aan haren overleden zoon, wiens naam Hendrik Jan Luden aan het herstellingsoord verbonden moet worden. 12. Mr. J. D. Pasteur, President der Arrond. Rechtbank, vóór 25 jaar tot rechter te Haarlem benoemd. 14. Gedep. Staten wijzen aan Haarlem 5200 toe als aandeel in de opbrengst van de wegen- en de rijwiel belasting over 1928. Mr. W. P. Vis aangewezen tot plaatsverv. Deken in den Raad van toezicht en discipline der orde van advocaten, tot secretaris Mr. R. C. Bakhuizen van den Brink, als nieuw lid gekozen Mr. P. Tideman.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1930 | | pagina 61