„zekering aanvaarden, dat ik den gelukkigen tijd, „dien ik in Haarlem mocht doorbrengen, nimmer zal „vergeten en steeds de beste wenschen zal blijven „koesteren voor den groei en voorspoed van uwe zoo „bloeiende gemeente. Moge het Haarlem steeds wel „gaan! Rethaan Macaré". Hoezeer hij, door zijn toewijding aan de gemeen schap, een der beste burgers van Haarlem mocht worden genoemd, moge blijken uit de functies, welke hij blijkens Haarlem's Jaarboekje, moest prijs geven bij zijn vertrek uit onze stad. Behalve Officier van Justitie, Lid der Tweede Kamer en Lid van den Gemeenteraad was hij nog: secretaris van regenten van het huid van bewaringvoorzitter provinciaal comité voor N. Holland der Wilhelmina-vereeniging krank- zinnigenzorg)beschermheer van de mannenzangvereeniging Crescendovoorzitter der Afd. Haarlem e. o. van het Algem. Neder tandsch Verbondoprichter en voorzitter der Vereeniging Koninginnedagvoorzitter Afd. Haarlem v. h. Neder land sch Genootschap tot zedelijke verbetering van ge vangenenlid der commissie van bijstand der vereeniging tot verfraaiing van Haarlem en tot bevordering van Vreemde lingenverkeer-, lid van het bestuur der Vereeniging v. Wel dadigheid naar Vermogen-, voorzitter Afd. Haarlem van het Patronaat van behoeftige krankzinnigen. Reeds vroeger had hij zich uit verscheidene andere functies teruggetrokken. Zoo was hij tijdens den bouw van de Sociëteit aan de Groote Markt (nu Spaarne- bank) een der hoofden der Kamer Trou moet Blijcken. Van 1 Jan. 188431 Dec. 1888 was hij curator van het gymnasium. Jaren heeft hij behoord tot de bestuurderen der Schuurman Schimmel - v. Outeren Stichting. Verder had hij nog talrijke bestuursfuncties, die niet van plaatselijken aard waren. Zoo is hij

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1932 | | pagina 48