2. t De heer D. Fuldauer alhier, leeraar H. B. S. te Velsen. 5. De Emma-bloemcollecte, ten bate van de Vereeniging tot bestrijding der t. b. c., brengt 8.177.— op. (Vorig jaar ƒ8.379.—) 6. Als gevolg van een valsch gerucht, dat de fascisten een vergadering houden in het hotel ,,Lion d Or doen zich ongeregeldheden voor in de omgeving van het station, veroorzaakt door communisten en onaf hankelijk socialisten. 7. In het Frans Halsmuseum wordt een tentoonstelling gehouden in verband met het 25-jarig bestaan van den Kennemer-F otokring. 8. De Vereeniging „Snelverband" organiseert een auto tocht langs de bloembollenvelden voor lichamelijk gebrekkigen. 10. Mejuffrouw Geertruida Carelsen (Amy de Leeuw) viert onder overgroote belangstelling haar 90sten verjaardag. Zij wordt benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. j- De heer F. T. Roeters van Lennep, oud-gemeente ontvanger van Haarlem, wonende te Velp. 12. De gemeenteraad neemt een motie aan om de bioscopen op lsten Kerst-, Paasch- en Pinksterdag vergunning te geven geopend te zijn. 13. De Afdeeling Haarlem van den Volksbond tegen Drankmisbruik organiseert een tentoonstelling van huisvlijt van werkloozen. De Burgemeester spreekt een openingswoord. 16. Goedkoope taxi's worden te dezer stede in gebruik gesteld. 18. f De heer C. Blazer, bekend musicus. De Vereeniging van R. Kath. onderwijzers in het bisdom Haarlem „St. Augustinus" viert haar 40-jarig 19. Bij K. B. wordt bepaald, dat de gemeente Haarlem aan de gemeente Heemstede een bedrag van/ 313.650. als schadeloosstelling moet betalen ingevolge artikel 22 der annexatiewet.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1933 | | pagina 109