^Nf De heer T. A. van der Boom, oud-leeraar in de gymnastiek aan de Rijkskweekschool voor Onderwijzers, wonende te Apeldoorn. 10 De Bond van Forensen vergadert te dezer stede, li'. De voetbalclub H. F. C. promoveert naar de eerste klasse 14. De buslijn der N. Z. T. M. langs den Zijlweg naar Overveen geopend. De tram verdwijnt hiermede, ■j- Dr. H. W. de Graaff, oud-conservator aan de Rijks-Universiteit te Leiden. 17 Mevrouw A. T. van der Graaf-van der Elst, een algemee^ bekende vroedvrouw, viert haar SOsten verjaardag. De Lange Brug is vernieuwd en vervangen door een 19. ïn het gebouw van den Haarlemschen Kegelbond opent de Burgemeester een tentoonstelling,ingericht ter gelegen- heid van het 20-jarig bestaan van de Reddingsbrigade. 20. f De heer P. C. Mettau, ouderling der Waalsche Kerk alhier. Na afloop van een vergadering van fascisten doen zich eenige relletjes in de stad voor. 22. De tentoonstellingstrein van de Nederlandsche Spoor wegen is te Haarlem eenige dagen gestationneerd. 23. De Bond van Makelaars vergadert te dezer stede. De heer N. Kraakman, hoofd eener R. Kath. school, viert zijn 40-jarig jubilé bij het onderwijs. 25. De R. Katholieke Bond St. Raphaël houdt te dezer stede een bondsdag. 28. Te Spaarndam wordt een zeehond gevangen en over gebracht naar Artis. De gemeente gaat een leening aan van éen miilioen gulden ten einde de schulden der annexatie te kunnen 29. Met het oog op de bezuiniging schaft de gemeenteraad het Vervolgonderwijs af; de rijksregeling voor het middelbaar onderwijs wordt aanvaard; en de salarissen der gemeente-ambtenaren verlaagd. 30. De heer J. Kramer verlaat den gemeente-dienst als havenmeester-inspecteur

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1933 | | pagina 113