86 AUGUSTUS lem; de heer A. P. Versluys, ontvanger der registratie en domeinen te Haarlem; de heer H. Polis te Aerden- hout, kapitein bij den motordienst; de heer D. Grin te Haarlem, oud-hoofdmachinist bij de Stoomvaart maatschappij Nederland; de heer J. Drijver te Sant poort, administrateur der Vereeniging tot behoud van Natuurmonumenten. Toegekend is de eere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in goud aan den heer S. Swart, adjunct-commies bij den postdienst te Haarlem; den heer A. G. Goedman te Haarlemoud-hoofdassis tent bij den Rijks Geologischen dienst; in brons aan D. H. Verbon, meesterknecht bij de Strafgevangenis; J. Zigterman, chauffeur-huisknecht bij mevrouw de weduwe D. Enschedé; T. Bos te Haarlem, voorheen bij den heer A. Bertling, Aerdenhout. SEPTEMBER 2. De Afdeeling Haarlem van den Christelijken Bond van Bouwvakarbeiders viert haar 25-jarig bestaan. 4. De Alledag-kerk geopend in het kerkgebouw der Waalsche gemeente. 5. De Nederlandsche Stucadoors-patroonsbond vergadert te dezer stede. 6. Relletjes in de stad als gevolg van een vergadering waarin de heer ir. Mussert spreekt. 9* De ontwerp-begrooting der gemeente voor 1934 ver schijnt, sluitende met een bedrag van 17.937.484.— II. f Dr. J. Timmer, zenuw-arts en oud-lid van den ge meenteraad. 14. De heer G. D. Gratama wordt benoemd tot eere voorzitter van „Haarlems Tooneel". 20. "j" De heer ir. P. F. De Bordes, hoofd-ingenieur aan Openbare Werken. Op 4 October opent de heer J. Gerritsz een tentoonstelling van werken van wijlen den heer De Bordes in het Prinsenhof. 23. Een collecte ten bate van het Crisis-comité brengt ƒ4750.— op. (Vorig jaar ƒ7800. 25. De heer G. J. Droste opent de negende kruideniers- beurs.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1933 | | pagina 116