Tot degenen die door den dood aan de hunnen en hun omgeving werden ontrukt, behoorden ook dit jaar weder vele bekende Haarlemmersnoemen wij slechts den oud-leeraar in de gymnastiek aan de Rijkskweek school, J. A. van der Boom; den oud-notaris J. Kool hoven; den oogarts C. H. Kuenen, oud-raadslid dezer gemeente en mejuffrouw Adèle G. J. Withof, oud- leerares aan de Nutskweekschool naast deze A. VAN DER Voort, oud-leeraar in de aardrijkskunde aan de H.B.S.; F. J. Roeters van Lennep, oud gemeente-ontvanger; E. A. W. Pauw, oud-leeraar Fransch aan de H.B.S.; Dr. J. Timmer, arts en oud gemeenteraadslid; Ir. P. F. de Bordes, hoofdingenieur bij Openbare Werken; M. Kriens, oud-havenmeester en Dr. J. Waller Zeper, arts, welke laatste zeven door de zorgen van de commissie tot samenstelling van het jaarboek met een meer uitvoerig bericht zullen worden herdacht. Een aantal nieuwe leden traden toe, door over lijden en vertrek naar elders vielen eenigen af, van de laatsten kwamen sommigen later op dit besluit terug, maar dit al kon niet verhinderen dat het ledental iets achteruit liep, zoodat het thans nog 397 bedraagt. Voor enkele leden viel het afscheid zwaar, zooals uit hunne brieven bleek. Laten wij hopen dat de omstandigheden hun spoedig zullen toestaan als lid tot de vereeniging weer toe te treden. Vermindering van leden brengt onvermijdelijk ver mindering van inkomsten mede en dat is juist wat onze vereeniging het minste missen kan. Steeds wordt meer en meer beroep op onze vereeniging gedaan, het jaarboek brengt groote kosten ten laste van Haerlem en waar zoowel het laatst genoemde in stand moet worden gehouden als ook steun moet

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1933 | | pagina 12