132 APRIL 17. Verkiezingen van leden der Provinciale Staten. Her kozen worden onze stadgenootende heeren Mr. A. Bruch, Mr. A. J. Honig, Th. G. C. Hooy, A. W. Michels, M. A. Reinalda en Mr. M. Slingenberg; gekozen worden de heeren P. G. van Engelen, H. J. Kuiper, D. Noordewier, Mr. W. de Rijke en G. F. Vlekke. Uit het stemlokaal aan het Weltevredenplein verdwij nen op onverklaarbare wijze 400 stembiljetten, welke eenige dagen later worden teruggevonden. 18. Alhier wordt een vergadering gehouden van de Vereeni- ging van Leeraren aan Christelijke Lycea en Gymnasia. 19. Bij de Liedebrug heeft een aanrijding plaats tusschen een motorrijwiel en de auto van den burgemeester van Haarlem, waarbij de motorrijder gedood wordt. 20. De Vereeniging van Hoofden van Scholen houdt alhier haar jaarvergadering en wordt officieel ten stadhuize door het Gemeentebestuur ontvangen. 24. De Kinderbond Prinses Juliana", gevestigd in Haar lem-Oost, viert haar 25-jarig bestaan. 26. Het Bisschoppelijk Museum, dat wegens restauratie vijf maanden is gesloten geweest, wordt heropend. 27. f Prof. Dr. G. C. van Walsem, oud-hoogleeraar der Rijks-Universiteit te Leiden en oud-directeur van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort. De Nederlandsche Biljartbond vergadert te dezer stede. Mejuffrouw J. E. Braat, inspectrice van politie, aan wie met ingang van 1 Mei a.s. eervol ontslag is verleend, neemt afscheid van den Voogdijraad. 30. Ter gelegenheid van den verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana wordt op het Kennemerplein een Juliana-boom geplant. Hierbij worden toespraken ge houden door den burgemeester; Mr. Th. A. Wesstra, voorzitter van het hoofdbestuur van de Vereeniging „Koninginnedag" en Mr. Dr. F. A. Bijvoet, voor zitter van het Centrum-comité van genoemde ver eeniging. Mr. Tj. Dijkstra, aan wien met ingang van 1 Mei eervol ontslag is verleend als griffier bij de Arrondisse- ments-Rechtbank neemt afscheid.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 160