133 MEI 1. De heer J. H. J. Hulsman, ambtenaar bij de Arbeids inspectie, viert zijn 25-jarig ambtsjubileum. Aan den heer H. Fransen, die 50 jaar werkzaam is bij de Gebroeders Stuijt, kaas-exporthandel, wordt de eere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, toegekend. 4. De Koninklijke Vereeniging ,,Oost en W^est" ver gadert te dezer stede en wordt officieel ontvangen door het Gemeentebestuur. 5. Mr. M. Kwint, burgemeester van Zuilen, die benoemd is tot burgemeester van Velsen in de vacature wijlen Mr. F. L. J. E. Rambonnet, wordt in zijn nieuwe functie geïnstalleerd. (Zie 28 Januari.) 6. t De heer L. Modoo, oud-wethouder. 7. De Vereeniging ,,Tesselschade" houdt alhier haar jaar vergadering. 8. De gemeenteraad besluit vergunning te verleenen om aan particulieren een radio-distributie tot stand te brengen. f De heer J. Goedkoop te Bloemendaal, kassier bij het Kantoor Haarlem der Twentsche Bank. 10. Een gezelschap Amerikanen, dat een bezoek brengt aan de Bloemententoonstelling „Flora", wordt officieel door het gemeentebestuur van Haarlem ontvangen. Genoemde tentoonstelling boekt haar 500.000sten be zoeker. 11. Mejuffrouw A. F. van Stuijvenberg, onderwijzeres aan de Oranje-Nassauschool, verlaat het onderwijs. De heer G. Warnderink Vinke te Bloemendaal, cargadoor te Amsterdam, wordt ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan der Firma Vinke en Co., benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. t De heer W. F. H. Voet, directeur der Ned. Sigaren fabriek voorheen W. H. Voet. 13. f De heer John C. Moore, leeraar in de Engelsche taal en voorganger van de Engelsche Kerk. 14. Mejuffrouw IJ. Paulen, die 50 jaar naaister is bij het Tehuis voor Ouden van Dagen, ontvangt de eere medaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 161