135 MEI heer G. A. Luitingh vervaardigd album met historische foto's en gegevens wordt aangeboden. 26. Brand in het perceel Geweerstraat 26, dat geheel uitbrandt. 27. f De heer P. Noë, stichter van een aannemerszaak te dezer stede. De bouw van een brug over het Zuider Buitenspaarne wordt aanbesteed. Laagste inschrijver is de heer J. P. A. Nelissen voor ƒ85.786.aan wien het werk wordt gegund. De werkzaamheden vangen een week daarna aan. 28. Zuster A. J. Rosenbaum herdenkt het feit, dat zij gedurende 40 jaar verbonden is aan de Stichting „Bethesda Sarepta". JUNI 1. Dr. E. C. M. J. Hollman, inspecteur der Volksgezond heid vertrekt naar Heerlen. 8. f De heer F. J. A. van Ghert, hoofd der O.L. School No. 18. t De heer K. Javaux, oud-claviger van het Gymnasium. 10. Door hevige slagregens staan verschillende straten blank; in de Generaal Cronjéstraat houden kinderen zich zelfs bezig met „kanovaren". 12. De gemeenteraad besluit de pachtsom van den Stads schouwburg met ƒ4000.te verminderen voor het afgeloopen jaar 1934. Verworpen wordt een motie van den heer K. Brants om de Montessorischool aan de Bakkerstraat op te heffen. 14. Het Nationaal Verbond van Gemeenteambtenaren te Haarlem herdenkt zijn 25-jarig bestaan. 15. Het Nederlandsch Verbond „Natura" houdt alhier zijn bondsdag. 18. Een ambtenaar van de Nederlandsche Spoorwegen te Haarlem wordt in arrest gesteld als verdacht van verduistering van een bedrag van ƒ140.000. 21. De heer P. Th. van Rijn herdenkt zijn 40-jarig jubileum als apotheker. 22. f Ir. L. C. Dumont, oud-directeur van Openbare

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 163