JUNI Werken en bestuurslid der Vereeniging „Haerlem". f De heer D. VAN Binsbergen, penningmeester der Vereeniging Koninginnedag Haarlem-Noord. 23. Dr. M. van der Voet doet zijn intrede als predikant der Ned. Hervormde gemeente te Schoten. t De heer A. Stoffer, ambtenaar bij den Gemeente lijken Incasso-dienst. 24. f De heer C. H. van Looij, mede-oprichter der Konink lijke Letterlievende Vereeniging ,,J. J. Cremer". 25. f Dr. A. Sleeswijk alhier, oud-geneesheer te Amster dam. f Mejuffrouw FA. M. Peters te Bloemendaal, eere- presidente van de Afdeeling Haarlem van den R. Katho lieken Vrouwenbond. 26. Verkiezingen voor leden van den gemeenteraad. Geko zen worden de volgende candidaten: M. A. Reinalda, Mr. J. Gerritsz, S. N. Posthumus, Mevrouw M. Maar- schal-Komin, M. Meijers, D. J. A. Wsterveld, -M-r. H. O. Drilsma, A. Mars, P. Voogd, JVlejuffrouw L. Broersma, F. S. Noordhoff, J. A. M. Engels, E. F. Albrecht, W. H. Bartels, W. J. B. van Liemt, M. L. A. Klein, J. Ph. H. Castricum, Mr. Dr. F. A. Bijvoet, H. J. Kuiper, H. J. L. Klein Schiphorst, Ch. C. Wolff, G. H. Weustink, G. van Kessel, P- J' -M' van Tetering, A. van der Veldt, W. Rooden- burg, Joh. Visser, E. van der Wall, G. Wolzak, M. de Braal, A. G. Boes, Mr. L. G. van Dam, Mevrouw Mr. E. A. J. Scheltema-Conradi, Mr. C. Blankevoort, L. Peper, D. Noordewier, P. G. van Engelen, G. Schaafsma en G. J. Bouman. (Zie 14 Augustus.) 28. In het veilingsgebouw aan den Kleinen Houtweg opent de burgemeester een bakkerij-tentoonstelling, georgani seerd door den Nederlandschen Bakkersbond. (Zie 3 Juli.) V 29. In het Noorder-Buitenspaarne wordt de nieuw inge richte woonschepen-haven in gebruik genomen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 164