137 JULI 1. De heer N. Levenkamp, directeur van het Westelijk Rayon der Twentsche Bank, legt zijn betrekking neer. Op 26 October d.a.v. neemt hij afscheid van het personeel. De heer H. Bischoff, directeur van het Huis van Bewaring, die benoemd is tot adjunct-directeur der Strafgevangenis te Amsterdam, aanvaardt zijn nieuwe functie. De heer J. Vander, chef van de coupon-afdeeling bij de bankiersfirma GuéPiN en van der Vlugt, die bij deze firma 45 jaar in dienst is, ontvangt de zilveren eere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De heer H. Bol, magazijnknecht bij de firma Weduwe J. Leupen, herdenkt zijn 40-jarig jubileum. Hem wordt toegekend de bronzen eere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. De Vereeniging van Intellectueele Werkzoekenden organiseert in het voormalig gebouw van de Meisjes- H.B.S. aan de Krocht een tentoonstelling voor lucht bescherming. Mr. J. N. E. Heerkens Thijssen spreekt de openingsrede uit. 3. De deelnemers aan de 53ste algemeene vergadering van den Nederlandschen Bakkersbond worden officieel door het gemeentebestuur ontvangen. De gemeenteraad besluit de functie van inspectrice van politie te handhaven; voorts wordt besloten in werkverschaffing een weg aan te leggen van den Zeeweg- naar de Prise-d'eau; eervol ontslag wordt verleend aan den heer P. Bakker, hoofd van School No. 41 tot directeur van de Avondschool voor Nijverheids Onderwijs wordt benoemd de heer J. A. L. Doyer. 5. Het Union-Tehuis, tehuis voor logies voor meisjes en jonge vrouwen, uitgaande van de Vereeniging tot Behartiging der Belangen van Jonge M.eisjes, wordt geopend in perceel Nieuwe Gracht 100. 6. De heer C. L. F. Sarlet de Soiron, oud-redacteur van de Oprechte Haarlemsche Courant", is 50 jaar in de journalistiek werkzaam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 165