138 JULI 11. f Jhr. P. Teding van Berkhout te Aerdenhout, oud dijkgraaf van den Haarlemmermeerpolder en oud-lid van de Provinciale Staten. 12. Bij den spoorwegovergang aan de Amsterdamsche Vaart komt een gedeelte van een Dieseltrein op een verkeerd spoor, waardoor de bovenleiding van de lijn AmsterdamHaarlem wordt vernield en een stagnatie in het treinverkeer ontstaat van ongeveer zes uur. 15. In de Ripperda-kazerne aan den Schoterweg wordt het 20-jarig bestaan van den Militairen Motordienst gevierd. Bij deze gelegenheid ontvangt de commandant, majoor A. A. M. van Loon, de gouden medaille der stad Haarlem. 16. De heer J. Koning, bedrijfsboer bij de familie S. W. DE Clercq te Bloemendaal, herdenkt zijn gouden jubileum. Hem wordt toegekend de zilveren eere medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Mr. M. Reeling Brouwer, benoemd tot substituut griffier bij de Arrondissements-Rechtbank, wordt als zoodanig geïnstalleerd. 17. De asphalteeringswerkzaamheden aan den Zijlweg zijn gereed gekomen. 19. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der Zeil- vereeniging „De Kaag" wordt de voorzitter, onze stadgenoot Ir. J. C. van Hoolwerf, benoemd tot officier in de Orde van Oranje Nassau. 20. De heer J. W. Ruinen, wien met ingang van 1 Sep tember a.s. eervol ontslag is verleend wegens het bereiken van den pensioen-gerechtigden leeftijd als leeraar aan de Rijkskweekschool voor Onderwij zeressen), neemt afscheid van zijn collega's, oud collega's en leerlingen en oud-leerlingen. Bij San Berndino (Zwitserland) stort het vliegtuig „De Gaai" van de K.L.M. naar beneden; de 13 inzit tenden worden allen gedood, waaronder onze stad genoot de heer J. C. J. Vocke, mecanicien en de heer J. S. W. Feijst te Heemstede, gezagvoerder. 24. De gemeenteraad besluit tot plaatsing van de gemeente van de 4e in de 3e klasse voor de personeele belasting.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 166