140 AUGUSTUS 11. De heer J. Hermes, stations-chef 3ste klas B., werk zaam aan het Goederenstation aan de Westergracht, neemt afscheid wegens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd. 14. Op het gerestaureerd Verwulft is een verkeerslicht installatie aangebracht. Voor het laatst wonen de volgende raadsleden, die zich niet meer herkiesbaar hadden gesteld of niet herkozen werden, de zitting van den gemeenteraad bij de dames W. G. van VlieI1, J. A. Hoekstra-Zethof, en E. "WVenema-Van Doorn, en de heeren M. H. Groenendaal, H. Heidstra, F. Keerwolf, J. A. Scholl, H. P. Deinum, J. H. Hulsman, H. Lindeman, J. Bijl en K. Brants. De burgemeester dankt hen allen in een afscheidsrede. (Zie 3 September.) 15. f De heer G. H. G. von Brucken Fock, componist en schilder. De heeren G. Nielen, J. J. van Dijk en J. Leeflang herdenken hun 25-jarig lidmaatschap van de R. Katho lieke Rederijkerskamer „Alberdingk Thijm". 16. De eerste steen wordt gelegd voor de R.Katholieke Kerk „St. Bavo" bij de Jan Gijzenvaart. 18. f Dr. IJ. van der Sluis alhier, oud-directeur van de Veemarkt en het abattoir te Amsterdam en tijdelijk hoofd van den Vleeschkeuringsdienst te Velsen. 21. f De heer P. Volger, onderwijzer bij het Openbaar Lager Onderwijs en een bekend werker op sociaal terrein. 31. Ter gelegenheid van den verjaardag van H.M. de Koningin ontvangen de volgende personen te Haarlem en omstreken een Koninklijke onderscheiding. Benoemd worden Tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw Mr. W. G. Del Baere, kantonrechter; en Mr. A. Bruch, lid van Gedeputeerde Staten; Tot officier in de Orde van Oranje Nassau de heeren J. C. Tadema, voorzitter van de Afdeeling Haarlem der Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst;

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 168