141 AUGUSTUS N. Levenkamp, oud-directeur van het Westelijk Rayon der Twentsche Bank; J. Th. Bornwater, arts te Over- veen; en W. Munnix te Bloemendaal. Tot ridder in de Orde van Oranje Nassau de heeren Dr. A. H. Haentjens, Remonstrantsch predikant alhier; S. Ph. de Vries, rabbijn der Ned. Israëlitische gemeente te Haarlem; A. G. T. de Neyn van Hoogwerff, land meter van het kadaster te Haarlem; P. J. M. van Tetering, gepensioneerd reserve-kapitein van het 5e Regiment Infanterie; en J. Kamerbeek, secretaris van den R. Katholieken Bond van Waschindustrie te Heemstede; alsmede de dames mejuffrouw J. J. Ritsema, kunstschilderes te Haarlem; mejuffrouw J. G. Fontein te Bloemendaal; en mevrouw Jo. Bos- Vincent, concertzangeres te Overveen. Toegekend worden de volgende eere-medailles verbon den aan de Orde van Oranje Nassau: In zilver aan de heeren J. E. van der Meulen, onderbaas bij de Nederlandsche Spoorwegen te Haarlem; J. Oderkerk, oud-ambtenaar bij den civielen dienst van de Stoomvaart-Maatschappij „Nederland"; en M. J. P. Storckmeyer te Bloemendaal, meesterknecht bij de firma H. Stephanus te Amsterdam. SEPTEMBER 1. De heer W. Koppen, die 22 jaar voorzitter is geweest van de Coöperatieve Vereeniging „De Vooruitgang", legt deze functie wegens gezondheidsredenen neer. De heer A. M. J. van der Heiden, bewaarder van hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Haarlem, verlaat den rijksdienst. f Mr. C. H. GuéPlN te Santpoort, lid van de Provinciale Staten en oud-directeur der Nederlandsche Handels maatschappij. 3. f Z.H.E. Mgr. J. D. J. Aengenent, R. Katholiek bisschop van het Bisdom Haarlem. In de zitting van den gemeenteraad worden de nieuw gekozen raadsleden geïnstalleerd. De aftredende wet houders Mr. J. Gerritsz, W. Roodenburg, W. J. B. van Liemt en A. G. Boes worden herkozen. 10

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 169