146 OCTOBER 31. H.K.H. Prinses Juliana opent het verplaatste Park- herstellingsoord van het Roode Kruis aan den Zijlweg. Bij deze gelegenheid ontvangt Dr. F. A. VAN der Breggen het kruis van verdienste en zuster Wind- houwer de medaille van verdienste van het Roode Kruis. Mr. G. W. C. Pliester, advocaat en procureur alhier, legt wegens gezondheidsredenen zijn practijk neer. NOVEMBER 1. Mejuffrouw Mr. C. Krim, benoemd tot inspectrice van Politie, aanvaardt haar functie. De heeren C. C. Montauban en J. J. C. van Elten, beiden commies aan de Provinciale Griffie, vieren hun 40-jarig ambts-jubileum. Bij deze gelegenheid worden zij bevorderd tot hoofd-commies. f De heer A. Verleur, lid van het hoofdbestuur van de Gereformeerde Zondagsschoolvereeniging Jachin" en oud-ouderling der Gereformeerde Kerk. 2. De heer H. Kingma, hoofd der Opleidingsschool aan de Friesche Varkenmarkt verlaat het onderwijs met pensioen en wordt in het hotel ,,Lion d'Or gehuldigd door ouders, oud-leerlingen en leerlingen. 4. f De heer J. Lissone, oud-directeur van het Reis bureau Lissone. t De heer P. F. van Slijpe, oud-directeur van het Stads-Armen- en Ziekenhuis. 5. f Ir. P. M. Duyvis te Santpoort, president-commis saris van de Machinefabriek P. M. Duyvis EN Co. te Koog aan de Zaan. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Afdee- ling Haarlem der Alliance Pran9aise wordt mejuffrouw J. Berdenis van Berlekom benoemd tot officier de l'instruction en mevrouw Jessurin-van Eibergen tot officier de l'academie. 6. f De heer S. de Groot, oud-onderwijzer aan de Doops gezinde school en een bekende persoonlijkheid in de zwemwereld. f Mevrouw M. G. Reiber-Nan, leerares M.O. in het schoonschrijven.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 174