147 NOVEMBER Ter gelegenheid der vergadering van den Bond van Tuinarchitecten wordt in het Frans Halsmuseum een tentoonstelling gehouden op het gebied van tuin architectuur. 7. f De heer H. E. R. van Wijk, de kleinste inwoner van Haarlem. 9. De eerste steen wordt gelegd van het schoolgebouw in de Spaarnrijkstraat van de Vereeniging voor Gerefor meerd Voorbereidend Onderwijs „Rehoboth". f Zuster Lisette van de Zusters der Franciscanessen van Heijthuizen (in de wereld mejuffrouw E. C. .M. Koopman), hoofd der R.Katholieke school in de Klarenbeekstraat. 10. Ds. C. J. van Paassen, aan wien eervol emeritaat is verleend als predikant der Ned. Hervormde Kerk, houdt in de Groote Kerk zijn afscheidsrede, f De heer Jos. Josseaud, bekend etser en kunstschilder. 12. f Jhr. A. A. van Doorn van Koudekerke, oud-burge meester van Vlissingen. f Mevrouw C. H. Volker-Coert, oud-bestuurslid van de Afdeeling Haarlem van het Roode Kruis. 13. t De heer D. Goldschmeding, president-commissaris van de N.V. Piano- en Orgelhandel G. A. Gold schmeding en oud-ouderling der Gereformeerde Kerk te Heemstede. 14. t Dr. J. W. van Dieren, leeraar aan het Kennemer Lyceum. Zuster A. A. Breda Kleynenberg herdenkt den dag, dat zij vóór 40 jaar werd ingezegend als diakones van „Bethesda Sarepta". 18. De revue-komiek Buziau wordt ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum gehuldigd in het Gemeentelijk Concertgebouw. 20. f De heer B. J. te Kiefte, oud-hoofd eener Openbare School in de Linschotenstraat en oud-leeraar aan de Rijksnormaalschool. De heer P. J. M. van Tetering wordt bij enkele candi- daatstelling gekozen tot lid van de Kamer van Koop handel en Fabrieken. 22. De Kleine Houtstraatvereeniging heeft tijdelijk ge-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 175