NOVEMBER noemde straat uiterlijk zooveel doenlijk veranderd (van de Oude Gracht tot den Anegang) in een oud- Haarlemsche straat. De burgemeester spreekt daarbij een openingswoord. 25. f De heer J. W. Elfring, oud-onderdirecteur van Van Waverens Graanhandel. 27. f De heer N. G. Roosjen, onderwijzer aan de Noorder- school in de Velserstraat. Door den Minister van Justitie wordt aan den heer W. P. J. Overmeer wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd met ingang van 1 Februari 1936 eervol ontslag verleend als secretaris van den Reclasseeringsraad in het ressort Haarlem. In zijn plaats wordt benoemd Mr. H. J. M. Tonino, advocaat en procureur alhier. In verband met de langdurige ziekte van den wethouder, ^.?n ^|eer J- Gerritsz, benoemt de gemeenteraad tot tijdelijk wethouder den heer M. A. Reinalda. Voorts worden door genoemden raad de volgende voorstellen van B. en W. behandeld en aangenomen: le. Een voorschot te aanvaarden van den Staat der Nederlanden ten bedrage van ƒ399.000.— voor de uitvoering van de navolgende werken: a. Bouw van archiefruimte in de Janskerk; b. Brandweerkazerne; c. Gebouw voor den Gemeentelijken Geneeskundigen Dienst; d. Aula op de begraafplaats aan den Vergierde- weg; e. Bijbouw voor de Gemeente Secretarie aan de Koningstraat. 2e. Een crediet te verleenen van 23.380.— èn van ƒ1000.voor het uitvoeren van verschillende werken in werkverschaffing. Voorts benoemt de gemeenteraad tot curator van het Gymnasium Mr. C. BRiëT. DECEMBER E K- P- J- van Voorst Vader, hoofd-ingenieur-directeur titulair van den Rijkswaterstaat, wordt benoemd tot hoofd-ingenieur-directeur van dien dienst te Arnhem. Tot zijn opvolger wordt te Haarlem als hoofd-ingenieur benoemd Ir. C. Wolterbeek te Dordrecht.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 176