9. f JHR- O. van Lennep, oud-kapitein ter Zee, oprichter en oud-commandant van de Vrijwillige Burgerwacht £0 Haarlem. DECEMBER f De heer J. Kramer, oud-havenmeester der gemeente Haarlem. 2. t De heer Kerst Zwart te O verveen, oud-hooid eener school te Ruurlo en een bekend vogelkenner en schrijver. 3. t De heer C. F. Wessels, directeur der Inrichting voor Chronische Zieken ,,Houtrust te Haarlem. f Mejuffrouw A. E. Brandt, secretaresse van wijlen den heer en mevrouw Stoop te Bloemendaal. 5. Door Gedeputeerde Staten wordt benoemd tot directeur van den Economisch Technologischen Dienst van Noordholland Ir. W. Fuhri Snethlage. 6. f De heer L. Swaalf, makelaar en oud-voorzitter van den Bond van Makelaars in het arrondissement Haar- 7. In de kunstzaal „Reeker" wordt een tentoonstelling geopend van werken van mevrouw E. L. H. Wouter- sen-Van Doesburgh, ter gelegenheid van haar 60sten verjaardag. De Afdeeling Haarlem van den Algemeenen Bond van Bouwvakarbeiders herdenkt haar 50-jarig bestaan in de Gemeentelijke Concertzaal. 8. De heer H. Bielke, zendeling, doet zijn intrede als voorganger bij de Broedergemeente aan de Parklaan. 11. f De heer H. S. A. Van Beek, chef der administratie van de N.V. Drukkerij „De Spaarnestad". 12. De vergadering van aandeelhouders der Haarlemsche Hypotheekbank verleent op zijn verzoek eervol ontslag als directeur met ingang van 1 Januari a.s. aan Mr. A. S. Miedema. f De heer W. Tymann, vroeger stationschef te dezer stede. 14. Mgr. J. P. Huibers, deken en pastoor te Hoorn, wordt door Z.H. den Paus benoemd tot R.Katholiek bisschop van het bisdom Haarlem. f De heer B. Bulthuis, hoofd der Openbare Lagere School te Spaarndam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 177