150 DECEMBER 15. t De heer G. Smits, oud-leeraar aan de H.B.S. (A) en accountant. 16. De heer E. H. Krelage treedt af als voorzitter van de Algemeene Vereeriiging voor Bloembollencultuur. Hij wordt benoemd tot eere-voorzitter. Xot zijn opvolger wordt benoemd Dr. A. J. Verhage, adjunct-secretaris dier vereeniging. 17. Mr. S. H. Vening MLeinesz, griffier der Provinciale Staten, neemt afscheid. Dè commissaris der Koningin deelt hem mede, dat hij benoemd is tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw. Xot zijn opvolger wordt benoemd Mr. A. Stufkens, referendaris der Provinciale Griffie van N.-Holland. 18. f De heer W. G. Droog te Heemstede, oud -voor- zitter van het Hollandsch Bloembollenkweekersgenoot- schap. t De heer H. F. Mets tengevolge van een ongeluk met een militair vliegtuig. 21. De Vereeniging ,,Haerlem" opent in haar Vereenigings- gebouw de Hoofdwacht een tentoonstelling van vroegere gezichten in en buiten Haarlem uit de collectie-Kersten en uit het herinneringsalbum Iordens. 23. De heer S. Mennes, agent bij de Rijksverzekeringsbank, wordt benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. De dienst van den Burgelijken Stand wordt van het gebouw aan de Raaks tijdelijk overgebracht naar het voormalig postkantoor in de Zijlstraat, daar e.g. gebouw wordt afgebroken ter verbreeding van de Raaks. Aan de Richard Holkade wordt de vierde Gerefor meerde kerk ingewijd door Ds. A. M. Boeijenga. De hulpkerk aan de Jacob Geelstraat wordt in verband hiermede gesloten. 24. "j" De heer G. C. C. Reeser te Overveen, vroeger directeur van de Haarlemsche Gomwasscherij. 27. f Mr. Dr. J. M. Noback, secretaris van de Alge meene Werkgeversvereeniging, lid van den Grooten kerkeraad der Doopsgezinde gemeente, enz. t Mr. H. Thiel, oud-inspecteur van het Middelbaar- en Handelsonderwijs, en oud-wethouder van Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 178