KRONIEK 1937 JANUARI 1. Bij K.B. zijn met ingang van dezen datum benoemd in het College van Regenten over de Gevangenissen te Haarlem: tot voorzitter Mr. F. A. Davidson, lid van voornoemd College; en tot leden Mr. Th. A. Wesstra en C. Thomese, respectievelijk secretaris der gemeente Haarlem en hoofdingenieur van den Provin cialen Waterstaat in Noord-Holland. 2. Ir. J. A. Reus, die op 1 Januari 25 jaar directeur was van het Gemeentelijk Electriciteitsbedrijf, wordt door het gemeentebestuur gehuldigd en ontvangt de gouden medaille der gemeente. De heer W. Fehres, referendaris en chef van het Bureau van den Burgerlijken Stand, herdenkt zijn 40-jarig ambtenaarschap bij de gemeente. Mejuffrouw C. van Leeuwen, assistent- apothekeresse bij de Stads-Apotheek, herdenkt den dag, dat zij 25 jaar aan die inrichting is verbonden. f De heer W. C. Beeremans, alhier woonachtig. Een bekende persoonlijkheid in de Christelijke vakbeweging en stichter van het Ned. Werkliedenverbond „Patri monium". 3. Het Mannenkoor „Caecilia" geeft een concert ter gelegenheid van zijn 40-jarig bestaan. Op 24 Januari d.a.v. houdt het bestuur een receptie. 4. Ter gelegenheid van het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard houdt de Commissaris der Koningin een receptie in het gebouw der Provinciale Griffie. (Zie 7 Januari). 6, De gemeenteraad verleent aan de Haarlemsche Brock- way Bus-Maatschappij concessie tot 1 Juli 1945 om om de exploitatie van auto-buslijnen voort te zetten, onder voorwaarde, dat er 11 nieuwe autobussen in dienst zullen worden gesteld. Voorts wordt besloten 8

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 141