109 JANUARI 14. Het gemeentebestuur besluit de Vischhal voorloopig nog niet te sluiten. 15. f De heer J. H. E. Evers, oud-inspecteur bij de Registratie en Domeinen. 16. Z.H. Pangeran Adipati Ario Mangkoemagoro VII bezoekt met zijn gemalin Goesti Kangdjeng Ratoe Timoer en hun dochter Prinses Koezoemowardham het Frans Halsmuseum. f De heer H. Millaard te Bloemendaal, referendaris 2e klasse der P. T. T. te dezer stede. 18. f De heer A. L. Suurendonk, gepensionneerd Chef de bureau bij de Nederlandsche Spoorwegen, f De heer J. Simonsz, president-commissaris van de N.V. HouthandeI v/h. H. Simonsz en Zn. te Zaandam. 20. f de heer C. Vink, commies-chef bij het gemeentelijk Bouw- en Woningtoezicht. 21. f De heer H. de Boer, gepensionneerd ambtenaar bij de Nederlandsche Spoorwegen. Wegens liquidatie van de N.V. Haarlemsche Veiling wordt het Veilingsgebouw aan den Kleinen Houtweg verkocht aan den heer van Beem te Heemstede. Bij K.B. wordt aan Mr. W. F. C. C. Pijnacker Hordijk, te Aerdenhout, eervol ontslag verleend als rechter-plaatsvervanger bij de Arrondissements-Recht- bank te Haarlem, onder dankbetuiging voor de door hem als zoodanig bewezen diensten. 22. j- De heer Ph. Kok te 's Gravenhage, oud-directeur van de Haarlemsche Manege. 23. Mr. J. Luden te Overveen herdenkt zijn 80sten ver jaardag. Hij wordt bevorderd tot Commandeur in de Orde van Oranje-Nassau. 25. In de vergadering van obligatiehouders der Haarlem sche Schoolvereeniging wordt besloten een fusie aan te gaan met de Schoolvereeniging „Aerdenhout". De school in het Florapark wordt 1 September d.a.v. gesloten. (Zie 22 December). 28. De heer S. Schuuring, hoofdcommies bij de Directe Belastingen neemt afscheid van zijn betrekking. Oprichting van de Afdeeling Haarlem der Nederland sche Vereeniging voor Sociale Tandheelkunde. I

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 143