JANUARI 29. f De heer D. Loenen, ambtenaar aan het laboratorium V. V. Z. M. en secretaris van Wijk I der Ned. Her vormde gemeente. De burgemeester onthult een gedenksteen in het in aanbouw zijnd gebouw van den Gemeentelijken Genees kundigen Dienst. (Zie 6 December). De gemeenteraad besluit tot conversie van de restanten van 4% leeningen in een 372% leening groot 16.420.000 De leeningen worden bij een aantal bankinstellingen, onder leiding van de Incassobank, ondergebracht. 30. De heer J. Panman, voorzitter van de Nederlandsche Reisvereeniging, wordt benoemd tot Ridder 1ste Klasse in de Orde van Verdiensten van Oostenrijk. 31. f De heer P. Haaxman, kunstschilder. "f De heer N. Dalmeijer te Heemstede, oud-gezag voerder ter Koopvaardij. FEBRUARI 1. f De heer J. A. Brouwer, oud-luitenant ter Zee le klasse, secretaris der Vereeniging van Werkgevers in de Binnenbeurtvaart. f De heer Ch. J. Laming te Aerdenhout, consul van Groot-Brittannië. Het bovengedeelte van perceel 26 aan de Bakenesser- gracht wordt door brand verwoest. 2. De heer G. A. Luitingh viert zijn zilveren jubileum als koster der Groote Kerk. 6. Mr. A. Bruch viert zijn zilveren jubileum als advocaat en procureur. Beëedigmg in de Ripperda-kazerne van 23 nieuwe officieren. In het Stedelijk -Museum te Amsterdam wordt een tentoonstelling gehouden ter gelegenheid van den 60sten verjaardag (8 Februari) van den Haarlemschen kunst schilder H. F. Boot. (Zie 6 Maart). De heer W. P. van der Vlerk viert zijn zilveren jubileum als penningmeester der Afdeeling Haarlem van den Nationalen Bond van Kantoorbedienden Mercurius".

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 144