FEBRUARI 6. De Afdeeling Haarlem van den R. Kath. Grafischen Bond herdenkt haar 25-jarig bestaan. 7. De heer D. A. de Foeljaeger, een bekend figuur in de biljartwereld, herdenkt zijn 75sten verjaardag. 8. In een vergadering in restaurant Brinkmann wordt besloten het Anti-Saneerings-Comité om te zetten in de Vereeniging tot Behoud van het Bloembollenvak. 9. Het Protestantsch Christelijk Internaat voor Opleiding tot Huishoudelijk Personeel wordt geopend in een perceel aan den Zijlweg. 10. f J. Molenaar en L. Koper, beiden te Zandvoort: door het omslaan van de reddingsboot bij een oefening in zee verdronken. 11. f De heer Th. S. J. J. Janzen te Bloemendaal, directeur van den „Haarlemsche Houthandel", en regent van het Hofje van Beresteyn en van het Hofje van Spoor- water. f De heer H. T. van Wel, een bekend man op het gebied der drankbestrijding. 13. De Haarlemsche Tooneelclub herdenkt haar 25-jarig bestaan en houdt een receptie in den Stadsschouwburg. (Zie 28 November 1936). 14. f De heer J. Omvlee, concierge van de Noorderschool. 15. Tot lid van de Afdeeling Grootbedrijf der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken wordt gekozen de heer H. J. M. Bekkers. De heer C. L. Bekking, commandant van de Vrijwillige Burgerwacht ontvangt het Kruis van Verdienste. 16. De papierhandel J. Muijs aan de Gedempte Oude Gracht bestaat 50 jaar. De heer H. Hofman, hoofdbroeder van „Meer en Bosch" herdenkt zijn 70sten verjaardag. 18. f De heer J. A. J. Nolthenius, oud-hoofdinspecteur van Politie. 19. Mevrouw C. J. Cohen Tervaert-Koch neemt in de jaarvergadering afscheid als presidente van de Afdeeling Haarlem van de Nederlandsche Vereeniging van Huisvrouwen. 27. f De heer P. Hes, garagehouder te dezer stede, wordt

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 145