113 MAART fabriek v/h. Gebrs. Figee, viert zijn 70sten verjaardag. 10. De gemeenteraad stelt de gemeentebegrooting vast. Uit het Werkloosheidsfonds zal ter dekking van het tekort een extra subsidie van ongeveer 400.000.— worden aangevraagd. Voorts wordt besloten de ver- gunningsrechten van ƒ10.— tot ƒ12.50 te verhoogen. In Bethesda Sarepta vieren zes zusters haar jubileum, n.1. zuster J. Kleefman, die heden vóór 40 jaar als diacones bij de inrichting in dienst kwam en de zusters J.W. Knotten belt, J. L. C. VAN Gerve, R. C. A. de Bel, J. van Us en J. M. Oostenrijk, die 25 jaar daaraan verbonden zijn. 11. f De heer A. Overakker, makelaar te Bloemendaal. De heer I. M. Verhulst, onderofficier bij het Korps Motordienst ontvangt de gouden medaille wegens 36- jarigen trouwen dienst. 12. De Haarlemsche padvinders bieden den burgemeester en den bisschop van Haarlem het propoganda-nummer van de Wereldjamboree aan. (Zie 25 Mei). Het Gereformeerd Mannenkoor wordt opgericht. De bouw van de kerk der Oud-Katholieke gemeente aan den Kinderhuissingel wordt aanbesteed. Laagste inschrijfster is de Firma Diemerink en Reehuis te ^Vierden voor ƒ105.900.(Zie 29 Juli.) 13. De heer Reijnier van 't Hoff, die 50 jaar musicus is, wordt te Zandvoort gehuldigd. 14. Een auto met zes Amsterdamsche meisjes-studenten rijdt des avonds in den Raamsingel. Alle inzittenden weten zich zwemmende te redden. Op de Israëlitische begraafplaats wordt een bewaar derswoning in gebruik genomen. 15. f De heer B. G. Schuitemaker, secretaris van „ijmui- dens Bloei". tij 16. f De heer F. J. Bernhard te Overveen, lid der r irma D. W. Brand in effecten, en oud-secretaris der Haar lemsche Jachtclub. 17. De heer W. A. J. van de Kamp, ambtenaar van den Burgerlijken Stand, viert zijn i Ssten verjaardag. Aan de Werf Conrad wordt opdracht gegeven voor den bouw van drie tinbaggermolens voor de N-V. Gemeen schappelijke Mijnbouw-Maatschappij ,,Billiton

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 147