117 APRIL 26. De heer J. Zigterman, chauffeur-huisknecht, bij me vrouw de weduwe J. J. Ensched0-Ensched0 viert zijn 40-jarig jubileum. 27. -j- De heer W. Roodenburg, wethouder van financiën. Hij wordt als lid van den gemeenteraad opgevolgd door den heer A. G. C. Engelgeer. (Zie 23 Juni.) 29. De heer E. H. Krelage wordt benoemd tot eere-lid van de Société Nationale d'Horticulture de France. 30. Ter gelegenheid van den verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana worden de volgende Roode Kruis- onderscheidingen uitgereikt aan: Dr. J. F. H. de Graaf, het Kruis van verdienste; en de heeren J. Ph. Mok en J. van der Vecht de medaille van verdienste. Op het Nagtzaamplein wordt ter herinnering aan het Prinselijk huwelijk door den Oranje-Bond „Prinses Juliana", gevestigd in Haarlem-Oost, in tegenwoordig heid van den burgemester, een boom geplant. De heer G. D. Hagebout, ambtenaar bij Maatschappe lijk Hulpbetoon, verlaat den gemeentedienst met pensioen. In het Veilinggebouw wordt een middenstandstentoon- stelling (onder de initialen B.E.L.) geopend. (Zie 8 Mei.) MEI 1. f Dr. J. J. van den Hoek, directeur van de H.B.S. aan het Santpoorterplein. 2. De heer K. Brants, herdenkt den dag, dat hij vóór 50 jaar bij het onderwijs kwam. De heer F. van Woerden, hoofd der Christelijke Opleidingsschool aan de Dreef, viert zijn 25-jarig jubileum bij het onderwijs. De heer J. de Graaf, onder-chef der zetterij van de N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedó en Zonen, viert zijn gouden jubileum. Hem wordt de zilveren eere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau geschonken. De conductrices bij de N.Z.T.M,. treden in dienst. 2. f De heer A. J. Breda Kleynenberg te Heemstede, oud-kapitein ter Zee.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 151