120 JUNI Werkfonds 1934, de Vleeschhal te restaureeren en verleent daartoe een crediet van 70.000.— 10. Het congres der Algemeene Vereeniging voor Vreemde lingenverkeer, dat te Zandvoort wordt gehouden, bezoekt onze stad en wordt officieel ten stadhuize ontvangen. 12. De beer C. Maarschalk van Egmond en Rinnegom, neemt in een speciaal daartoe belegde vergadering afscheid als burgemeester van Haarlem. De Coöperatieve Woningbouwvereniging voor Ge- meentepersoneel bestaat 25 jaar. Het bestuur houdt een receptie te dezer gelegenheid. 14. f Dr. J. L. Andrea, oud-directeur der gemeentelijke H.B.S. te Leiden. 15. "f De heer G. P. J. Beccari, directeur van de N.V. Binnenlandsche Exploitatie-Maatschappij van Onroe rende Goederen. 17. f Ir. N. M. de Kanter te Heemstede, oud-hoofd ingenieur der Nederlandsche Spoorwegen. 19. In den Haarlemmerhout wordt door de H.S.V. „De Kampioen" in samenwerking met „Haarlems Bloei" een wielerwedstrijd gehouden, onder den naam van „De Ronde van Haarlem". 20. "j" Ds. P. A. E. Sillevis Smitt, predikant bij de Gerefor meerde gemeente in Hersteld Verband, als gevolg van een aanrijding door een auto, toen hij zich per rijwiel naar den morgengodsdienstoefening begaf om die te leiden. De heer MoRé Ph. Frank wordt als opperrabbijn geïnstalleerd. (Zie 21 Maart.) In de Gereformeerde Kerken wordt het feit herdacht, dat voor 50 jaar de Doleantie baan brak. 21. De Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur spreekt zich in haar vergadering uit voor opheffing der saneeringsmaatregelen in het vak. 23. De heer E. van der Wall wordt door den gemeente raad gekozen tot wethouder in de vacature W. Roo- DENBURG. 24. Minister Mr. M. Slingenberg draagt de portefeuille van Sociale Zaken over aan Prof. Mr. C. P. M. Romme.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 154