1 124 AUGUSTUS Zondag en de volgende dagen wordt onze stad bezocht door duizenden padvinders. Onze oud-stadgenoot Ds. J. van Dorp, predikant bij de Nederlandsche Hervormde gemeente te Londen, viert zijn 25-jarig jubileum als predikant. Hij wordt benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De heer Albert de Klerk bespeelt gedurende de maand Augustus het orgel der wereldtentoonstelling te Parijs. 3. f De heer E. van Tijn, hoofd van het Effectenkantoor der Nationale Bank. koningin brengt opnieuw een bezoek aan de Wereldjamboree. Aan den heer F. J. Deelman, hoofdbewaarder van het Huis van Bewaring, wordt de zilveren eeremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toegekend. 6. Z.K H. Prins Bernhard bezoekt de Wereldjamboree, v. Lord Baden Powell sluit de Wereldjamboree. Bij het laatste kampvuur is ook het prinselijk echtpaar tegen woordig. 10. Mr. J. D. Boltjes, directeur van het Westelijk rayon der Twentsche Bank, wordt benoemd tot lid der Hoofd-directie dezer Bank. 13. Aan den heer W. van der Meer, die 50 jaar in dienst is bij de N.V. Grafische Inrichting Joh. Ensched6 en Zonen, wordt de bronzen eere-medaille verbonden i a aan Orde van Oranje Nassau toegekend. 14. Het Bureau van Politie is uitgebreid, o.m. met kamers voor de inspecteurs. 15. Ds. L. de Haan doet zijn intrede bij de Baptisten gemeente alhier. 22. De heer H. Ducrot, bekend stadgenoot als oud- portier van het Café-restaurant Brinkmann, viert zijn 80sten verjaardag. De heer G. J. Kok, oud-chef van den Burgerlijken Mand, herdenkt zijn 75sten verjaarrag. In de vergadering van den gemeenteraad wordt mee gedeeld, dat het Werkfonds zal medewerken aan het totstandkomen der restauratie van de Vleeschhal. Voorts besluit de raad presentiegeld toe te kennen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 158