NOVEMBER jubileum als diacones der Christelijke Vereeniging voor lijders(essen) aan vallende ziekte. 7. De heer N. P. Knape, chef van de afdeeling Rotogravure der Grafische Inrichting Joh. Ensciiedó en Zonen, viert zijn gouden jubileum. Hem wordt de zilveren eere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toegekend. f De heer S. P. Reijnierse te Overveen, een bekende persoonlijkheid in de aannemerswereld. 8. Het Comité „OranjevreugdeVolksvreugde" wordt ten stadhuize geïnstalleerd door den waarnemend burge meester, den heer W. B. van Liemt. Het doel van genoemd Comité is om bij de geboorte van een Oranje telg baby-uitzetten te verstrekken. 10. De nieuwe brandweerkazerne aan de Gedempte Oude Gracht wordt door den loco-burgemeester, den heer W. J. B. van Liemt, geopend. Daarna worden brand weerdemonstraties gegeven op de binnenplaats en aan de Paviljoenslaan. 11. De gemeenteraad van Bloemendaal beschikt afwijzend op het verzoek van de Vereeniging voor Christelijk Onderwijs om medewerking te willen verleenen voor den bouw van een Christelijke School te Overveen bij de grens van Haarlem, aangezien 45 van de 52 leerlingen buiten de gemeente wonen. Later vernietigen Gedeputeerde Staten dit besluit en gaat de gemeenteraad in hooger beroep bij de Kroon. 12. Aanbesteding van het uitbreiden en het verbouwen van het Post-, Telegraaf-, en Telefoongebouw te dezer stede. Laagste inschrijvers zijn Gebroeders van der Putten te Heemstede voor 62.369.— De heer Oscar Tourniaire wordt in den Stads schouwburg gehuldigd ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum als tooneelspeler. 13. De nieuw benoemde burgemeester van Haarlem neemt afscheid van zijn ambt te Zwolle. 14. f De heer P. H. Teunis, oud-penningmeester van de Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 166