133 NOVEMBER 16. In een buitengewone zitting van den gemeenteraad wordt Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwijk ge ïnstalleerd als burgemeester onzer gemeente. Na afloop der plechtigheid wordt een zeer druk bezochte receptie gehouden in de oude raadzaal ten stadhuize. Aan den heer W. J. B. van Liemt wordt hulde gebracht voor de bijzondere wijze, waarop hij het waarnemend burgemeesterschap heeft vervuld tijdens de vacature, f De heer L. Poortenaar te IJmuiden, directeur der ij muider stores. Op de scholen voor Ai.Owordt het feit herdacht, dat Vondel vóór 350 jaar werd geboren. 18. Bij Koninklijk Besluit is aan Ir. G. W. C. Gelinck eervol ontslag verleend met ingang van 1 Februari 1938 als hoofdingenieur-directeur van den Rijks-Waterstaat. 19. Benoemd tot notaris alhier de heer B. Ai. Brans, thans candidaat notaris te Haarlem. 21. f De heer E. A. Cats, vioolleeraar. 22. f De heer G. H. Veenhoven, oud-administrateur van de Rijksverzekeringsbank. f De heer W. J. Waaning, directeur der Haarlemmer- Oliefabriek. 24. Ir. J. 't Hooft, oud-hoofdingenieur der Marine. De Voetbalclub D.O.A. bestaat 25 jaar. 26. De Afdeeling Haarlem der Spoorweg-Onthouders- vereeniging viert haar 25-jarig bestaan. 27. Dr. W. G. N. van der Sleen herdenkt den dag, dat hij vóór 25 jaar promoveerde tot doctor in de Wis- en Natuurkunde. Het gebouw der Haarlemsche Montessori-school aan de Louise de Colignylaan is uitgebreid. 28. f Mr. J. Bierens de Haan te Bloemendaal, oud directeur der Nederlandsche Handels-Aiaatschappij. Mr. M. Slingenberg wordt bij enkele candidaatstelling gekozen tot algemeen voorzitter van den Vrijzinnig Democratischen Bond. 29. Bij enkele candidaatstelling worden gekozen tot leden van de afdeeling grootbedrijf der Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken de heeren: H. C. Breitenstein, Ir. H. J. M. Beckers,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 167