De samenwerking met de gemeentelijke organen werd dit jaar bestendigd ook de verhouding tot de andere vereenigingen bleef ongewijzigd. Vooral met den Bond Heemschut en de Vereeniging Hendrick de Keyser, traden wij meermalen in nauw contact. Uw Voorzitter was aanwezig op de vergadering van het Algemeen bestuur van den Bond Heemschut; Voorzitter en Secretaris waren uitgenoodigd de opening van de Frans Halstentoonstelling bij te wonendezelfden vertegen woordigden de vereeniging op de afscheidsreceptie van Burgemeester en Mevrouw Maarschalk. Geschenken, groot en klein mochten wij wederom in dank ontvangen. Ons lid, de heer W. P. J. Over- meer schonk ons zijn uitgebreide en in haar soort eenige verzameling prentbriefkaarten van Haarlem en omstreken, tezamen eenige duizenden stuks. Dit kost bare geschenk aanvaardden wij met groote dankbaar heid aan den gever. Zoodra het beschrijven der kaarten gereed is, hopen wij onze leden door een kleine ten toonstelling van deze welkome aanwinst te laten medegenieten. De heeren A. D. Huysman en E. H. Krelage vereerden ons met een groot aantal platen en boekjes; Mevrouw T. van Looy-van Gelder zond ons een exemplaar van haar boek ,,Tot het lezen van Jacobus van Looy", tenslotte ontvingen wij zaken van allerlei aard, zooals zelfs kruiskozijnen afkomstig van het pakhuis van Kremer's Koffie en Theehandel in de Kromme Elleboogsteeg 20, welk perceel door afbraak verdween. Vanzelfsprekend moet hier met de vermelding van enkele namen en zaken worden volstaan, zooals trouwens het geheele verslag U slechts een vluchtig overzicht kan geven. De bestuursvergaderingen van

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 19