- 146 - JANUARI-FEBRUARI 16. Mr. Dr. A. Baron Röell, Commissaris der Koningin in Noordholland, viert zijn zilveren ambtsjubileum. Hij wordt benoemd tot Commandeur in de Orde van den Neder- landschen Leeuw. O.m. wordt hem door de leden der Provinciale Staten zijn borstbeeld aangeboden, dat een plaats zal vinden in het gebouw der Provinciale griffie. (Zie 4 Mei). f De heer G. D. Ph. Hos, die gedurende 64 jaar graveur is geweest bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V. 22. t De heer J. Moulijn te Heemstede, oud-directeur der P.T.T. te Baarn. 24. De heer Leonard A. Springer, bekend tuinarchitect, herdenkt zijn 85sten verjaardag. (Zie 28 September). 25. De Haarlemsche Kapperspatroonsbond viert zijn 40-jarig bestaan. 26. In het Frans Halsmuseum opent de burgemeester een tentoonstelling van Oude kunst in particulier bezit. 30. De Haarlemsche Slagerspatroonsvereeniging viert haar 50-jarig bestaan. 31. Jhr. Mr. C. J. A. den Tex, burgemeester van Bloemen- daal, die afgestreden is als voorzitter van den Nederland- schen Bond van Vrijwillige Burgerwachten, wordt benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. FEBRUARI 1f Jhr. Ir. M. van Rappard, te Heemstede, oud-directeur van den Scheepsbouw der Koninklijke Nederlandsche Marine. De heer J. F. H. van Daelen wordt benoemd tot In specteur van Politie alhier. 3. Het Corps leerlingen der Middelbaar Technische School viert zijn 20-jarig bestaan. Dit feest werd in het najaar van 1939 uitgesteld door de mobilisatie. Op de begraafplaats Westerveld wordt het stoffelijk over schot van Anthony Fokker, die 24 December 1939 in Amerika was overleden, bijgezet. 5. f De heer M. C. de Jong, oud-hoofdofficier van Admini stratie van de Koninklijke Nederlandsche Marine.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 194