- i47 - FEBRUARI f De heer G. D. Hagebout, oud-ambtenaar van Maat schappelijk Hulpbetoon en secretaris van de Associatie voor lijkbezorging. 6. Mr. W. M. Paardekooper Overman, benoemd tot officier van justitie te Haarlem, wordt in een zitting van de Arrondissements-Rechtbank geïnstalleerd. f De heer M. A. Verdel, voorzitter van den Vereenigden Haarlemschen Melkhandel. 7. t De heer S. H. J. Caron, oprichter van de Tramfanfare. 8. De heer J. van Daale, voorzitter der Afdeeling Haarlem van den Christelijk Nationalen Werkmansbond, herdenkt zijn 7osten verjaardag. 10. t De heer J. C. Slis, directeur der JV.F. Vischhandel Ötendorp en Co., en een der oprichters van de IJmuider Vischhandelvereeniging. 16. De gemeenteraad keurt de gemeentebegrooting voor 1940 goed. 18. f De heer L. J. van Wijk te Heemstede, oud-secretaris van het Nedeüandsch Bijbelgenootschap. 19. De 13-jarige Hanny Boogaart redt een jongen uit een wak in het ijs der Leidsche Vaart. Op 15 Maart d.a.v. wordt haar voor deze daad het Dr. W. E. Merensdiploma uitgereikt. 20. Mr. B. van den Burg, substituut-officier van justitie te 's-Hertogenbosch en als zoodanig benoemd te Haarlem, wordt in een zitting van de Arrondissements Rechtbank ge- installeerd. 23. Dr. M. J. F. Schutte herdenkt zijn 70sten verjaardag. 26. f De heer J. Dolleman te Vogelenzang, directeur van Gultuurmaatschappij en f Ir. J. B. van Loghem, architect. 28. De gemeenteraad besluit de kapperszaken op Zaterdag avond te 9 uur te sluiten; aan mejuffrouw C. J. Yssel de Schepper wordt eervol ontslag verleend als leerares aan de Meisjes H.B.S.; de Verordening op de vermakelijk heidsbelasting wordt zoodanig gewijzigd, dat voortaan ontheffing van belasting wordt verleend voor uitvoeringen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 195