- I5I - APRIL-MEI Haarlem van den Koninklijken Nederlandschen Bond van Oud- onderofficieren. f De heer A. Boer te Bloemendaal, bekend kunstfotograaf en redacteur van Focus. De gemeenteraad verleent een crediet van 152.075,- voor den bouw van de Führhopschool aan de Planetenlaan, alsmede een crediet van 122.2x0,- voor den bouw van veertig woningen aan den Harmenjansweg. 25. Bij wijze van proef wordt des v.m. 11 uur het alarm luchtgevaargegeven, gedurende welk alarm zich nie mand op straat mag bevinden. Deze proef slaagt uit muntend. 26. f De heer J. van Oldenborgh, directeur van het Provin ciaal Electrisch Bedrijf in Noordholland en van het Provinciaal Waterbedrijf. f De heer J. Tromp tengevolge van een kolendamp vergiftiging. 28. f De heer J. F. Boegborn, oud-afdeelingschef bij de Twentsche Bank, Kantoor Haarlem, en diaken der Neder- landsch Hervormde gemeente alhier. 29. f De heer B. Honderdos ter Spaandam, eigenaar van het hotel aldaar. 30. Ter gelegenheid van den verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana wordt op de Dreef een défilé door het garnizoen gehouden in tegenwoordigheid van vele burgerlijke en militaire autoriteiten. MEI 1. De heer H. Oudman, inspecteur van Politie, verlaat den gemeentedienst met pensioen. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen herdenkt den dag, waarop hij gedurende veertig jaren deel uitmaakt van het bestuur der Afdeeling Haarlem van het Nederlandsch Genoot schap tot Redelijke Verbetering der Gevangenen, waarvan vele jaren als Voorzitter. In het Hotel Lion d'Or wordt een receptie gehouden, welke zeer druk bezocht wordt. (Zie 15 December). In het Sportfondsenbad wordt het millioenste bad genomen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 199