- 153 - MEI-JUNI 16. De heer C. Maarschalk, oud-burgemeester van Haar lem, herdenkt zijn 7osten verjaardag. 28. t Mr. A. J. Enschedé, directeur van de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N. V. 29. In de Groote Kerk wordt een dienst gehouden ter her denking van de gevallenen in den Oorlog. (Zie 30 Mei). Mr. P. Tideman te Bloemendaal herdenkt den dag, dat hij voor 40 jaar promoveerde tot doctor in de rechten. 30. In de Groote Kerk wordt een bijeenkomst gehouden van Nederlandsche militairen ter herdenking van hun ge vallen kameraden waaronder 34 Haarlemmers (Zie 10 Juni). JUNI 3. t Ds. W. Breukelen, emeritus predikant bij de Gerefor meerde Kerk te Santpoort. f De heer J. van Munster van Heuven, notaris. 4. Mr. A. L. M. van Berckel, rechter alhier, die benoemd is tot raadsheer bij het Gerechtshof te 's-Gravenhage, neemt afscheid van de Arrondissements-rechtbank alhier. De heer E. A. van Bilderbeek, oud-onderwijzer aan de Doopsgezinde school, herdenkt zijn 7osten verjaardag. De heer N. Levenkamp te Putten, oud-directeur van het Westelijk rayon der Twentsche Bank, herdenkt zijn 70sten verjaardag. 5. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan den heer P. Kion als hoofd van de Lorentzschool. Benoemd wordt tot hoofd der U.L.O.-school de heer F. G. de Joode te Groningen. 6. f De heer A. de Bijll Nachenius te Aerdenhout, lid van de Firma Nachenius en Co., commissionairs in effecten te Amsterdam. 7. f De heer R. Bijkerk te Bloemendaal, districts-bouw- kundige bij den Rijksgebouwendienst te Haarlem. 8. f De heer F. H. Smit, oud-voorzitter van de Haarlemsche Handelsvereeniging. De heer J. Nieuwdorp, oud-bouwkundig hoofdambte naar bij den Provincialen Waterstaat.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 201