- i54 JUNI io. Nederlandsche militairen, die eenige weken als krijgs gevangenen in Duitschland hebben vertoefd, keeren in ons land terug. Hierbij zijn vele Haarlemmers. (Zie ook 29 Juni). 15. De heeren W. J. B. van Liemt en G. Wolzak herdenken hun 25-jarig lidmaatschap van den gemeenteraad en worden ten stadhuize gehuldigd. 16. f De heer T. J. Noordraven te Bloemendaal, leeraar aan de Zeevaartschool te Amsterdam. De R.K. Land- en Tuinbouwbond, gevestigd te Haarlem, viert zijn 25-jarig bestaan. 18. Door de vergadering der Provinciale Staten van Noord holland worden benoemd: tot directeur van het Provinciaal Waterbedrijf Ir. M. Mensert, en tot directeur van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Ir. J. A. Wijnmalen. 23- t Jhr. Dr. M. F. van Lennep, emeritus-predikant bij de Nederlandsch Hervormde Gemeente alhier. 25. De Technische Maatschappij Heringa en Wütrich bestaat veertig jaren. De heer J. A. van der Boom, leeraar aan verschillende onderwijsinrichtingen, promoveert tot doctor in de letteren aan de Amsterdamsche Universiteit. 26. f De heer J. H. Kemper, bestuurslid van de Haarlemsche Reddingsbrigade 27. f Bij een vijandelijken luchtaanval boven de Leidsche- vaart en Edisonstraat komen om het leven de agent van politie G. Quivooy, mevrouw D. M. Kalf-Roemer met haar dochter en schoonzoon, alsmede de heer en mevrouw L. H. Stokman-Kalf. Mr. Dr. F. S. Witteveen neemt wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd afscheid als administra teur en chef der Provinciale Griffie. De gemeenteraad van Heemstede besluit tot uitbreiding van de Algemeene begraafplaats. 28. t De heer J. Sybrandi te Aerdenhout, oud-administra teur van de Suikerondernemingen „Soemberhardjo", en oud-secretaris van de Natuurhistorische Vereeniging.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 202