- i56 - JULI 13. f Ds. W. H. H. Dijkman, emeritus-predikant der Ned. Hervormde Kerk. 14. De Haarlemsche Politie-Muziekvereeniging organiseert in de Hertenkamp een nationaal concours ter gelegenheid van haar 20-jarig bestaan. 15. De heer L. J. M. Bouvy te Overveen herdenkt het feit, dat hij gedurende vijftig jaar is verbonden aan de N.V. J. J. Bouvy en goon's Zoutziederij „De Pauw" te Muiden. Aan den kolonel A. M. M. van Loon, vroeger comman dant van den Motordienst te Haarlemwordt eervol ontslag verleend uit den militairen dienst. 17. De gemeenteraad verleent een crediet van 96.960,- voor het bouwen van 28 woningen voor ouden van dagen aan de Vechtstraat, alsmede een crediet van 27.000,- voor de uitbreiding van het politiecorps met 30 agenten. Voorts wordt besloten tot opheffing van de Centrale School aan de Friesche Varkensmarkt. 19. f De heer J. G. Kraan te Heemstede, voorzitter van de Af deeling Haarlem van de Nederlandsche Reisvereeniging. 20. Dr. G. Nolst Trenitè (Gharivarius) herdenkt zijn 7osten verjaardag. Door den Burgemeester worden benoemd tot hoofdbrand meesters de heeren Dr. C. Spoelder en P. H. Kerkhof. f De heer Y. G. van der Veen te Bloemendaal, directeur van de Arbeiderspers. Naar Oostenrijk vertrekken tot herstel van gezondheid 76 kinderen uit Haarlem, 5 uit Zandvoort en 1 uit Bloemen daal. 21. De heer M. L. A. Klein herdenkt zijn 25-jarig lidmaat schap van den gemeenteraad. t Jkvr. C. C. P. van der Wyck, bestuurslid van Het Roode Kruis, Parkherstellingsoord, Arbeid Adelt en Nederlandsch Fabrikaat. t De heer E. H. Jansen, oud-directeur en commissaris van de Drukkerij vjh Gebrs. Nobels en Jansen. 23. f De heer J. G. T. Broekmeijer te Heemstede, oud-gezag voerder bij de Koninklijke Packetvaart Maatschappij.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 204