- 160 - SEPTEMBER 21. In de tentoonstellingszaal van het Frans Halsmuseum zijn werken van Mary Andriessen en Kees Verwey te be zichtigen. 22. De II.K. Bond van Zangvereenigingen in Noord- en Zuidholland houdt een zangconcours in de Gemeentelijke Concertzaal. 23. f De heer E. Levert, firmant van de Firma Levert en Schudel en oud-lid van den gemeenteraad. 25. t De heer M. Schreuder te Heemstede, oud-gezag voerder bij de K.P.M. De Gemeenteraad stelt een crediet van f 30.000,- be schikbaar voor het aanschaffen van een lichtgas-com pressor-installatie voor auto's, alsmede een subsidie van 350,- voor de Vereeniging „De Kunst" Door het vergaan van een Roode Kruisschip zijn ver schillende Haarlemsche slachtoffers te betreuren. 26. f Mr. Dr. J. Luden, oud-gemeenteraadslid van Bloemen- daal. 27. Benoemd tot Stationschef te Haarlem de heer O. Huisman uit Zutphen. (Zie 15 October). 28. Mgr. L. J. Willenborg, pastoor te Bloemendaal, wordt benoemd tot buitengewoon geheim kamerheer van den Paus. De Senaat der Groningsche Universiteit besluit den heer H. F. Tillema het eere-doctoraat in de geneeskunde aan te bieden. (Zie 9 November). f De heer Leonard A. Springer, bekend tuinarchitect. Mr. Th. A. Wesstra, secretaris der gemeente Haarlem, herdenkt den dag, dat hij op 1 October a.s. 25 jaar in gemeentedienst is. Hem wordt door gemeentebestuur en ambtenaren een Oud-Hollandsche koffietafel ten Stad- huize aangeboden. De heer J. van Waveren, oud-amanuensis van het laboratorium van Tej/ler's Stichting. t De heer F. H. Jonker, oud-besturend broeder van de Inrichting voor lijders aan vallende ziekten Meerenboschte Heemstede. De heer H. L. Dingemans, oud hypotheekbewaarder. Dr. J. Weener neemt afscheid als predikant van de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 208