- 161 - SEPTEMBER-OCTOBER Nederlandsche Hervormde Gemeente alhier in verband met het hem op zijn verzoek verleend eervol emeritaat. 30. Generaal-Majoor Schumann inspecteert de Haarlemsche Brandweer. f De heer P. Raadsveld, oud-directeur van het Telegraaf- en Telefoonkantoor, alhier. OCTOBER 1. De heer A. Vrugt herdenkt den dag, dat hij vijftig jaar in dienst is bij de Firma Joh. Enschedé en Zonen. 3. In den afgeloopen nacht heeft een hevige luchtaanval op het zuidelijk gedeelte onzer stad plaats. Vele huizen worden geheel of gedeeltelijk vernield, terwijl tallooze ruiten worden verbrijzeld. Vooral het Rozenpriëel heeft zeer veel te lijden. 27 slachtoffers verliezen daarbij het leven: f Namen der gedooden en van hendie later aan bekomen ver wondingen overleden, alsmede die der ernstige gewonden: In perceel Voortingstraat 8: H. Hartman-Westbroek, 44 jaar; E. Hartman, 7 jaar; P. Hartman, 12 jaar; J. J. Hoogenes-Baars, 25 jaar; P. A. Hoogenes, 4 jaar en H. Hoogenes, 2 jaar. (De laatste drie overledenen woon den in perceel Voortingstraat 7). In perceel Voortingstraat 6: J. J. Michel, 31 jaar; C. H. J. Michel-van Strien, 24 jaar; C. H. H. Michel, 4 jaar en G. Michel, 2 jaar. In perceel Voortingstraat 9: D. A. Arnoldus-Bel, 30 jaar. In perceel De Keystraat 22: D. Bosch, 71 jaar; J. H. Bosch-Schouten, 71 jaar. In perceel Van Marumstraat 31: J. van Leen, 22 jaar. In perceel Camphuysstraat 14: G. Makkelie-Brouwer, 45 jaar; P. Makkelie, 19 jaar en F. Makkelie, 5 jaar. In perceel Bakkerstraat 52: G. van Norden, 59 jaar en G. J. van Norden-Baltus, 53 jaar. In perceel Bakkerstraat 21: H. W. G. van Strien- Bötzel, 58 jaar en N. van Strien, 65 jaar. In perceel Byzanthiumstraat I3zwart: P. W. J. Leising, 36 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 209