- 163 - OCTOBER 8. Mr. H. J. D. D. Enschedé te Aerdenhout herdenkt zijn 8osten verjaardag. (Zie 31 December). g. f Mgr. M. W. A. Wijtenburg, oud-regent van het Seminarie Hageveld en kanunnik van het Kathedraal Kapittel van Haarlem. De Burgemeester herdenkt in de zitting van den gemeente raad de slachtoffers van den luchtaanval op 3 October. 11. In de R.K. Bibliotheek en Leeszaal wordt een tentoonstelling gehouden van Russische ikonen. 12. In de Middenlaan wordt een 65-jarige wielrijder door een tram aangereden met doodelijk gevolg. De R.K. Woningbouwvereeniging „St. Bavoherdenkt haar 25-jarig bestaan. 14. Dr. C. B. Hylkema, emeritus-predikant der Doopsgezinde gemeente, herdenkt zijn zeventigsten verjaardag. 15. De trams moeten des avonds te half negen in de remises teruggekeerd zijn. De heer L. van Doorn treedt af als stationschef te Haarlem en wordt opgevolgd door den heer O. Huisman uit Zutphen. (Zie 27 September). 16. t Mejuffrouw Mary Fleischman, oud-inspectrice van de Nationale Levensverzekeringsbank en bekend als „de Soldaten moeder 17. t Ir- F. C. Dufour, oud-directeur der Haarlemsche Machinefabriek vjh Gebroeders Figée. 20. Notaris R. C. A. van Cranenburgh herdenkt zijn zilveren ambtsjubileum. 25. Professor P. J. M. Herkes te Warmond wordt benoemd tot rector van de Maria-Stichting. Pastoor L. J. Wolf, wordt benoemd tot rector van het St. Josephgesticht te Bloemendaal. 26. Onthulling van de Jac. van Kempen-bank in het Wild hoefplantsoen te Bloemendaal. Alhier wordt gehouden het Nederlandsch Congres voor Openbare Gezondheidsregeling; tot voorzitter wordt gekozen Dr. L. C. Kersbergen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1940 | | pagina 211