KRONIEK VAN HAARLEM OVER i g41 JANUARI 3. f Zuster D. A. M. Casander te Bloemendaal, vroeger zuster voor Maatschappelijk werk aan de Mariastichting. 8. In de vergadering van den gemeenteraad herdenkt de burgemeester het overlijden van mevrouw Titia van Looij-van Gelder. Een crediet van 50.200,- wordt be schikbaar gesteld voor den aankoop van vat- en stapel groenten voor de voedselvoorziening. Dit geschiedt in samenwerking met de randgemeenten en met steun van een crediet van 20.000.- voor de inrichting van centrale keukens in het gebouw der St. Vincentiusvereeniging en het Openbaar Slachthuis (Zie 15 Januari en 6 Februari). Ook acht de gemeenteraad het noodig, dat, volgens de Nijverheidswet, het lesrooster der Middelbaar Technische School het leervak Lichamelijke Opvoeding zal bevatten. Voorts aanvaardt de vergadering het Streekplan Kennemer- land-Zuid en benoemt tot vertegenwoordigers in de des betreffende Commissie de heeren Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwijk en M. A. Reinalda. (Zie 16 Mei). 9. f De heer C. W. Vollgraff, huisbezoeker van Maatschap pelijk Hulpbetoon. Ds. J. W. van Elden, Nederlandsch Hervormd predikant alhier, herdenkt zijn 25-jarig ambts-jubileum. 10. Mr. W. H. van Nes van Meerkerk, oud-vice-president van de Arrondissements-Rechtbank alhier, herdenkt zijn 8osten verjaardag. 11. De heer P. Q. Wolff, hoofd-commies ten kantore van den gemeente-ontvanger, herdenkt zijn 25-jarig ambte naarsschap. 12. Ds. I. P. van der Waal, predikant bij de Nederlandsch Hervormde gemeente te Hengelo, neemt het beroep naar die gemeente alhier aan als opvolger van Dr. J. Weener. (Zie 4 Mei). 15. Voor de eerste maal wordt warm eten verstrekt uit de Centrale Keuken in het gebouw der St. Vincentiusvereeniging.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 133