- go - JANUARI-FEBRUARI f De heer K. Woudstra, propagandist van de Coöperatie „Vooruitgang" 16. De heer A. van Weerden, directeur der N.V. Boekhandel De Erven Loosjes, herdenkt zijn zilveren jubileum. 17. In het perceel Groote Houtstraat 33 is ingericht de „Snel- dienst voor Haarlem en Omstreken", waar o.m. het leeren van schaatsenrijden wordt onderwezen door den heer Jaap Eden Jr. 18. De bekende musicus Henri Pielage herdenkt zijn 75sten verjaardag. In den Stadsschouwburg wordt voor de eerste maal door beroepsspelers opgevoerd het blijspel van den heer Henk Bakker „Als Sterren vallen" 20. Het 10-jarig bestaan van de Dag-openluchtschool wordt ge vierd met een maaltijd voor de leerlingen, waaraan ook B. en W. en onderwijs-autoriteiten deelnemen. 25. In de Stads-Bibliotheek en Leeszaal wordt een tentoon stelling geopend, ingericht door de V.A.N.K., welke een beeld geeft van „vier honderd jaar gedrukt boek". 30. f De heer A. A. van Apeldoorn, bestuurslid van de Afdeeling Haarlem van Patrimonium. 31. f Ir. J. A. Reus, directeur van het Gemeentelijk Electrici- teitsbedrijf alhier en mede-directeur van de P.E.G.E.M. (Zie 11 Februari). FEBRUARI 1. De heer A.J. de Landmeter, griffier ter Gemeente-Secretarie, herdenkt den dag, dat hij gedurende veertig jaar ge meente-ambtenaar is. De heer F. Bulthuis neemt, wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd, afscheid als verificateur bij den Dienst voor Invoerrechten en Accijnsen. 2. t De heer H. A. Tameling te Overveen, directeur van de N.V. Senembah Maatschappij. 3. "f De heer J. P. Maas, bekend beeldhouwer. 4. De Voetbalclub Door Inspanning Overwinning" bestaat 25 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 134