- 9i - FEBRUARI f Mr. H. van Loghem de Josselin de Jong te Baarn, oud-rechter in de Arrondissements-Rechtbank alhier. 5. De Rijks-Commissaris voor het bezette Nederlandsche gebied heeft tot Commissaris der Provincie Noordholland benoemd Mr. A. J. Backer. (Zie 8 Maart). f De heer J. Smit, directeur van de N. V. Electrische Luxe Brood- en Banketbakkerijen J. Smit en /jonen. f Op den Heerenweg nabij Groenendaal te Heemstede wordt de 29-jarige J. P. A. van Kolk door een auto aan gereden en gedood. 6. In het Openbaar Slachthuis is een installatie ingericht voor de Centrale Keuken. f De heer B. L. Voskuil, bekende persoonlijkheid in de kunstwereld, in het bijzonder te Amsterdam. 8. f De heer Jan Sint, oud-kampioen worstelen, die in het buitenland vele successen heeft geboekt. 9. f De heer D. J. van Es te Heemstede, oud-hoofd der Christelijke school te Bennebroek. f De heer C. van der Linde te Aerdenhout, architect B.N.A. 11. De heer G. H. Weustink, oud-inspecteur van het Lager Onderwijs, herdenkt zijn 75sten verjaardag, f De heer M. Besier, directeur van de N.V. Kleeding- magazijn A. J. van der Steur. In de vergadering van den gemeenteraad herdenkt de burgemeester het overlijden van Ir. J. A. Reus. Besloten wordt wijziging te brengen in het uitbreidingsplan Haarlem-Noord, door woningen met keuken-huiskamers in te richten. Voor voorzieningen en revisie van het orgel in de Groote Kerk wordt een crediet van 1130,- be schikbaar gesteld. (Zie 17 April). Op voorstel van den burgemeester besluit de vergadering, dat de heer J. P. H. van Castricum, wien het woord was ontnomen door den voorzitter en toch doorging met spreken, de vergadering moet verlaten. 14. f Dr. E. A. M. Droog te Heemstede, arts en oud-wet houder dier gemeente.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 135