MAART-APRIL 30. f De heer J. A. Fontein, oud-firmant der Firma Guèpin en van der Vlugt en penningmeester der Hollandsche Maat schappij van Wetenschappen. De voetbalclub „Haarlem", die in September 1939 vijftig jaar bestond, ontvangt van den Nederlandschen Voetbalbond, na een toespraak van den voorzitter, Dr. D. J. van Prooye, den wimpel. 31. Ds. D. Henstra, predikant der Christelijk Gereformeerde Kerk te Haarlem-Noord, bedankt voor het beroep naar Den Haag-Oost. Tot organist van de Oude Kerk te Amsterdam wordt benoemd de heer Han Hoogwoud, organist der Oosterkerk te Haarlem. De heer M. P. Cornelisse, commies bij het Kantoor der Bewaring van Hypotheken, herdenkt zijn 50-jarig jubileum als rijksambtenaar. De heer A. Elffers, oud-lid van den gemeenteraad, her denkt zijn 8osten verjaardag. De heer F. Primo, hoofd der redactie O.H.Ct., is benoemd tot chef van de afdeeling Theater en Dans aan het Depar tement voor Volksvoorlichting en Kunsten. Door den regeerings-commissaris onzer stad worden benoemd tot wethouders de heeren Ch. A. Götte, vrouwenarts en M. van Driel, leeraar aan het Kennemer Lyceum. Aan den heer Mr. Dr. Tj. Sterringa, wonende te Haarlem, wordt - wegens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd - eervol ontslag verleend als inspec teur van het L.O., inspectie Zaandam. Hij wordt opge volgd door den heer Th. Brouwer te Gorinchem. APRIL 1. Tot directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau, dat 1 Mei in werking zal treden, is benoemd de heer W. H. M. Niënhuis Ruys te Bloemendaal. (Zie 1 October). Aan de Joden wordt verboden openbare inrichtingen en café's te bezoeken.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 140