MEI te Middelburg. Hij wordt belast als Officier van Justitie met de zaken van den economischen rechter. 10. De Stadskweektuin wordt voor eenige weken opengesteld voor het publiek. 11. Door een vijandelijken bomaanval worden in de Casper Fagellaan en Adriaen Pauwlaan te Heemstede verschil lende huizen beschadigd; voorts wordt een 23-jarig per soon gedood en een dame gewond. 12. f De heer N. P. Knape, oud-chef der etserij van de N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen. Visschers uit IJmuiden schenken in het restaurant Brink maan een bedrag van 2.500,- voor de stichting Winterhulp. 13. In de vergadering van de H.O.V. deelt de voorzitter, Mr. A. Beets, mede, dat de schuld van 7.400,- van 1 October 1940 geheel is afgedaan. Daar in het Noorder Sportpark i 2 ha grond beschikbaar is voor het telen van aardappelen en groenten, stelt de regeerings-commissaris alhier daarvoor 800,- beschik baar. 14. Mejuffrouw Y. W. M. Paulen neemt na een 56-jarigen diensttijd afscheid als naaister in het Haarlemsch Tehuis voor Ouden van Dagen. 15. f De heer J. F. Felderhof, adjunct-directeur van den Technischen Handel Th. J. L. van den Berg. 16. In de vacaturen van de heeren Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwijk, oud-Burgemeester van Haarlem, en M. A. Reinalda, oud-Wethouder, als vertegenwoordigers dezer gemeente in de Commissie tot het vaststellen van een streekplan door de gemeenten Haarlem, Velsen, Heemstede, Bloemendaal, Zandvoort, Haarlemmerliede, Spaarnwoude en Bennebroek, worden door den regee rings-commissaris benoemd de heeren W. J. B. van Eiemt en Dr. Ch. A. Götte en tot hun plaatsvervangers de heeren Mr. Dr. F. A. Bijvoet en M. van Driel. Voorts wordt een bedrag van 6000,- beschikbaar gesteld voor de in verband met de door den rijksinspecteur der Luchtbescherming voorgeschreven reorganisatie in te - 102 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 146