- ic>7 - JUNI-JULI Mr. J. C. Donker, ambtenaar van het O.M. bij de Kantongerechten te Haarlem, is benoemd tot substituut officier van Justitie te Rotterdam. De heer L. van der Wilk te Zandvoort, oud-hoofd der Haarlemsche Schoolvereeniging. herdenkt zijn 7osten verjaardag. 26. f De heer P. Klok, oud-ambtenaar van den Haarlem mermeerpolder. 27. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen herdenkt zijn 75sten verjaardag. (Zie 15 December). Mr. P. Tideman te Bloemendaal herdenkt zijn 7osten ver jaardag. De Christelijke Oratorium-Vereeniging geeft in de Groote Kerk een uitvoering van Bach's Hohe Messe. 28. In den Hout wordt een boschloop gehouden, waaraan ruim 200 personen deelnemen. De N.S.B. en de N.S.D.A.P. houden op het terrein voor het Paviljoen een anti-bolsjewistische betooging. JULI 3. De Kamer van Koophandel en Fabrieken waarschuwt ernstig tegen den zich steeds uitbreidenden ketting- en sluikhandel. In de vergadering van aandeelhouders wordt aan ir. W. J. Burgersdijk eervol ontslag verleend als directeur der N.Z.H.T.M. (Zie 29 Augustus). f De 6-jarige A. Vermolen geraakt bij het spelen op een zolderschuit in het Spaarne en verdrinkt. De Heemsteedsche Dreef wordt een voorrangsweg. Tot directeur der Gemeentelijke Avondschool voor Handels onderwijs wordt benoemd de heer P. Schaft alhier. 4. De heer J. C. Versluijs, ontvanger der registratie en successierechten, verlaat 's Rijks dienst wegens het be reiken van den pensioengerechtigden leeftijd. t Jhr. F. L. L. Prins van Westdorpe, eigenaar van een wijnkooperij. 5. Het Korps Vrouwelijke Vrijwilligers richt een kinderkleeding- bureau op.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 151