- "3 - SEPTEMBER De Centrale keuken verstrekt voor de eerste maal voedsel aan arbeiders, werkzaam in bedrijven. Tot substituut-griffier bij de Arrondissements-Rechtbank alhier zijn benoemd Mr. Dr. N. Smits, waarnemend-griffier te 's-Gravenhage en Mr. G. J. Paré, waarnemend-griffier alhier. 2. Als griffier bij de Arrondissements-Rechtbank te dezer stede wordt geïnstalleerd Mr. G. van Leeuwen van Duiven- bode^ griffier bij het Kantongerecht te Wageningen. f Mejuffrouw S. G. Geverding, oudste inwoonster van Haarlem, in den leeftijd van 101 jaar. 6. f Mejuffrouw A. Zanstra, oud-leerares in de gymnastiek aan de voormalige Nutskweekschool voor Onderwijzeressen. 8. De heer H. W. Hofmeester bespeelt voor de laatste maal het carillon der Groote Kerk. Hij wordt opgevolgd als beiaardier door den heer Jack Vermaak, te Rijswijk, die op 12 September d.a.v. voor de eerste maal het carillon bespeelt. f De heer J. H. Dyserinck, mede-directeur der N.V. Dyserinck en Zn., Oliefabrieken. 9. De heer J. de Zeeuw, lid van verdienste der Haarlemsche Reddingsbrigade, herdenkt zijn 8osten verjaardag. io. De Bond_ Heemschut houdt alhier zijn 30ste algemeene vergadering, gevolgd door een excursie door de binnen stad. 12. Bij besluit van den Rijks-Commissaris in het bezette Nederlandsche gebied wordt aan Jhr. Mr. C. J. A. den Tex ontslag verleend als burgemeester van Bloemendaal. t De heer H. van de Wateren, lid van het bestuur van den Bond van Huiseigenaren. 15. Tot Kantonrechter te Amsterdam wordt benoemd Mr. Julius Hoog, advocaat en procureur te Haarlem. 16. f De heer A. Gouda, oudste beurtvaartschipper alhier. Aangezien gebleken is, dat het bedrag van 4.000,—, bij raadsbesluit van 27 Juli 1938 toegestaan voor het aan brengen van verschillende verbeteringen aan het gebouw

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 157