OCTOBER Parklaan 51; mevrouw C. E. A. Geerlings-Louwkamp, 59 jaar, mevrouw G. Thiehatten-van 't Oever, 21 jaar en de heer A. F. G. Geerlings, allen wonende Lange Molenstraat. 13. f De heer G. C. M. van Hees, oud-directeur van den Stadsschouwburg. f De heer C. H. A. Randoe te Aerdenhout, directeur der jV". V. Meubelfabriek Randoe. t Dr. J. E. van den Arend te Heemstede, oud-leeraar in de scheikunde aan de Rijks H.B.S. te Breda. 14. Dr. J. D. Bierens de Haan te Aerdenhout herdenkt zijn 75sten verjaardag. 15. De burgemeesters van Haarlem, Velsen, Beverwijk, Heemstede, Bloemendaal en Zandvoort treffen een rege ling voor de Stichting van een Volkscredietbank, welke 1 Januari a.s. ingericht zal worden in het gebouw der Bank van Leening te Haarlem. Voor de uitvoering van artikel 137 der gemeentewet wordt voor deze gemeen schappelijke regeling aangewezen het gemeentebestuur van Haarlem. Tot lid van den Raad van Bestuur van deze Volkscredietbank voor Haarlem en omstreken wordt benoemd Mr. Dr. F. A. Bijvoet en tot plaats vervangend lid Dr. Ch. A. Götte. 16. f De heer J. J. Uitendaal te Heemstede, een der fir manten van het restaurant Groenendaal. 17. Op de Groote Markt wordt een bioscoop voor door- loopende voorstellingen van een uur, genaamd Moviac, geopend. f De 60-jarige heer H. J. C. Leijendekker geraakt bij het verrichten van werkzaamheden aan de voormalige Haarlem-werf te water in een binnenhaven van het Spaarne en verdrinkt. t De heer W. J. Weissenbruch te Aerdenhout, kunst schilder. 18. Mgr. M. P. J. Möllmann, oud-vicaris-generaal in het bisdom Haarlem. t De heer F. G. Breitenstein te Velsen, reeder en lid van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Haarlem. - ii7 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 161