- "9 - OCTOBER-NOVEMBER wordt besloten voor het bijplaatsen van ongeveer 600 emaille straatnaamborden een bedrag beschikbaar te stellen van 1.800,-. 24. De heer F. C. Kuipers, oud-apotheker, herdenkt zijn 8osten verjaardag. 25. t De heer W. F. de Wijs, ouderling der Nederlandsch Her vormde gemeente alhier. De heer H. van der Laan, werkzaam bij de afdeeling bewaking der N. V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen, viert zijn gouden jubileum. 28. f Ir. V. L. Razoux Sghultz, gepensionneerd hoofd ingenieur en hoofd van het Electriciteitswezen in Ned. Indië. 29. Ds. C. Veen emeritus predikant, herdenkt den dag, dat hij 65 jaar geleden zijn intrede deed in zijn eerste ge meente als Ned. Hervormd predikant. 30. f Door een vijandelijken bomaanval komen te Aerden- hout om het leven mevrouw E. C. A. van Wigkevoort Crommelin-Viruly, oud 73 jaar en de heer en mevrouw Th. J. Montijn-van Huissteden, respectievelijk oud 32 en 24 jaar. 31. In het Krelagehuis is een bibliotheek ingericht, bevattende literatuur over bloembollencultuur. Aangezien het noodzakelijk blijkt het personeel bij de politie-administratie uit te breiden, besluit de burge meester tot aanvulling van bedoeld personeel met 1 adjunct-klerk, 2-5 schrijvers en 8-10 typisten en-of tele fonisten. NOVEMBER 2. f De heer A. de Vos, penningmeester der tooneelver- eeniging V.J.O.D., tengevolge van een aanrijding op den Schoterweg op 9 October j.l. 7. De heer H. C. van Dijk herdenkt het feit, dat hij 50 jaar lid is van de Liedertafel ZanS en Vriendschap. In verband met artikel 1, lid 3 der achtste Verordening van den Rijks-Commissaris in het bezette Nederlandsche gebied worden een viertal gemeentelijke commissies op-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1941 | | pagina 163