- go - FEBRUARI t Mr A. Stoop te 's-Gravenhage, mede-eigenaar van Stoop's Bad. Ds D. Datema, vroeger predikant bij de Gereformeerde Kerk te Haarlem, viert zijn 75sten verjaardag. 6. Mr P. H. A. Bijleveld te Heemstede wordt door den Burgemeester benoemd tot curator van het Stedelijk Gymnasium te Haarlem. t De heer J. Vreeken, hoofdagent van politie. 7. Het aantal tramritten naar Zandvoort wordt vermin derd, waardoor het vervoer des Zondags op andere lijnen kan worden uitgebreid. De hockey-club Rood Wit behaalt het kampioenschap in de hockey-competitie eerste klasse dames. 9. Mevrouw Mr A. M. S. de Muingk Keizer-van Hoorn te Aerdenhout wordt door deArrondissements-Recktbank be- eedigd als advocate en procureur. Tot rechter in ge noemde rechtbank is benoemd Mr J. P. Petersen, substituut-griffier bij de Arrondissements-Rechtbank te Am sterdam. Op 22 Februari d.a.v. wordt hij in zijn nieuw ambt geïnstalleerd. 10. In de Sterreboschstraat wordt de W.A.-man H. Bannink in den rug neergeschoten en overlijdt als gevolg daarvan kort daarna (Zie 10 October). 11. De heer P. de Vries, remise-chef aan het Soendaplein van de N.f-H.T.M., herdenkt den dag, waarop hij voor 40 jaar bij genoemde maatschappij in dienst trad. 14. Ds H. Britzel, benoemd tot hulpprediker voor de Doopsgezinde gemeente, in het bijzonder voor Heem stede, leidt de eerste godsdienstoefening in het gebouw van den Nederlandschen Protestanten-Bond in l.g. gemeente, j" De heer H. van den Berg, gepensionneerd hoofd commies ter gemeente-secretarie. 15. De heer L. J. H. Schadee, inspecteur van politie, viert zijn zilveren ambts-jubileum in dienst dezer gemeente. 16. De Burgemeester besluit voor het gedeeltelijk afbreken

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 134